صعود بادران و حذف مس کرمان در جام حذفی + پیرترین زائر مناسک حج چند سال دارد؟ – لرد تی وی

خبرگزاری تسنیم: امروز (یکشنبه) دو دیدار مرحله دوم مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

*سیراف کنگان بوشهر یک – مس کرمان صفر (ساعت 19:30)

*شهرداری ماهشهر صفر – بادران تهران یک (ساعت 20:30)

مس کرمان که با تیم امید خود در جام حذفی شرکت کرده بود، پس از تساوی بدون گل در 90 دقیقه، مقابل حریف بوشهری خود در پایان 120 دقیقه شکست خورد و از صعود به دور بعد تعمیرات تخصصی لپ تاپ بازماند
مس کرمان که با تیم امید خود در جام حذفی شرکت کرده بود، پس از تساوی بدون گل در 90 دقیقه، مقابل حریف بوشهری خود در پایان 120 دقیقه شکست خورد و از صعود به دور بعد بازماند.

*ایرانجوان بوشهر – شاهین لردگان چهارمحال

*سیراف کنگان بوشهر یک – مس کرمان صفر (ساعت 19:30)

*خوشه طلایی ساوه – نیروی زمینی

*شهرداری ماهشهر صفر – بادران تهران یک (ساعت 20:30)

دیدار خونه‌به‌خونه آموزشگاه تعمیرات موبایل بابل با آلومینیوم اراک که قرار بود فردا برگزار شود هم به علت کناره‌گیری تیم اراکی، لغو شد و شاگردان جواد نکونام به مرحله سوم جام حذفی صعود کردند.

برنامه دیدارهای فردا (دوشنبه) مرحله دوم جام حذفی به شرح زیر است:

خبرگزاری تسنیم: امروز (یکشنبه) دو دیدار مرحله دوم مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

*فجرسپاسی شیراز آموزش تعمیرات موبایل رایگان – قشقایی شیراز

*گل ابریشم تهران ( استقلال آبی تهران) – شهرداری تبریز

*راه‌آهن تهران – شهدای بابلسر

——————-

در میان زائرانی که امسال از کشورهای مختلف وارد سرزمین وحی شده اند، یک بانوی اهل #اندونزی پیرترین زائر محسوب می شود
«محمد هری ساریپودین»، رئیس کنسولگری اندونزی در جده اعلام کرد «ماریا» پیرترین فرد آموزش تعمیرات موبایل از میان 221 هزار حاجی اعزامی از این کشور است که در سلامت کامل به سر می برد و بدون هیچ مشکلی می تواند اعمال حج خود را به جا بیاورد.

در حال حاضر یک میلیون نفر اندونزیایی در لیست انتظار برای مشرف شدن به حج هستند و مدت زمان انتظار آنها نیز به طور متوسط 6 سال است. بیشتر حجاج اندونزی کهنسال هستند و بواسطه سن شان با خطرات سلامت رو به رو هستند و در حج امسال تاکنون 20 حاجی از این کشور درگذشته اند.

همچنین بلیط هواپیما این بانوی 104 ساله دارای یک دستیار برای کمک است که از سوی وزارت امور مذهبی اندونزی و از ابتدای سفر با وی همراه شده است.

در میان زائرانی که امسال از کشورهای مختلف وارد سرزمین وحی شده اند، یک بانوی اهل #اندونزی پیرترین زائر محسوب می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از عرب نیوز، «بایک ماریا» پیرزن 104 ساله اندونزیایی بلیط هواپیمایی که برای اولین بار به حج مشرف می شود، کهنکسال ترین فرد در میان تمامی حجاج امسال است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *