اجرای قطعه «بازیگر تئاتر» در بزرگداشت روز تئاتر + ورود به کویر مرنجاب به دلیل بارش باران ممنوع شد – لرد تی وی

خبرگزاری مهر: قطعه موسیقی «بازیگر تئاتر» به خوانندگی حامد هوشیاری نویسنده و کارگردان تئاتر به مدت ۸ روز در محوطه استیج خانه هنرمندان ایران در حال اجرا است
حامد هوشیاری دارای مدرک فوق لیسانس ادبیات نمایشی، نویسنده و کارگردان عرصه نمایش، عضو کانون نمایشگران خیابانی، عضو انجمن بازیگران، نویسندگان و منتقدان خانه تئاتر است و آخرین نمایشنامه نگارش و اجرا شده وی «راهمرد» نام دارد که با محوریت نقالی و تعزیه مهر و آبان ۱۳۹۶ در پلاتو اجرای تئاتر شهر به صحنه رفت.

قطعه «بازیگر تئاتر» با موضوع مقام بازیگر به آهنگسازی، ترانه سرایی و خوانندگی حامد هوشیاری با مدت زمان سه دقیقه، تهیه و تولید شده است که به مناسبت بزرگداشت روز جهانی تئاتر هر روز ساعت ۱۶ در محوطه استیج خانه هنرمندان ایران اجرا می شود.

خبرگزاری مهر: قطعه موسیقی «بازیگر تئاتر» به خوانندگی حامد هوشیاری نویسنده و کارگردان تئاتر به مدت ۸ روز در محوطه استیج خانه هنرمندان ایران در حال اجرا است.

اجرای این قطعه موسیقی که درباره بازیگران تئاتر است از ۷ اردیبهشت ماه آغاز شده و تا ۱۴ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

اجرای قطعه «بازیگر تئاتر» در بزرگداشت روز تئاتر

این قطعه در سال ۱۳۸۳ در اولین دوره جشن بازیگر انجمن بازیگران خانه تئاتر و جشن کانون نمایشگران خیابانی اجرا شده و در سال ۱۳۸۶ و۱۳۸۷ نیز در جشن خانه تئاتر در خانه هنرمندان و تئاترشهر به اجرا در آمده است.

——————-

سرپرست اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل از ممنوع شدن ورود گردشگران به کویر مرنجاب به دلیل بارش باران و لغزندگی شدید و از بین رفتن جاده تا اطلاع ثانوی خبر داد
مجید نوری، سرپرست اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل روز 11 اردیبهشت 97 با اعلام این خبر گفت: به دلیل بارش باران قسمتی از جاده ورودی به کویر مرنجاب از بین رفته و ورود به آن بسیار خطرناک است.

او خاطر نشان کرد: به دلیل حفاظت از جان گردشگرانی که می خواهند وارد کویر مرنجاب بشوند، ورود به کویر مرنجاب و اقامت در کاروانسرای مرنجاب تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شد و از ورود گردشگران به کویر مرنجاب جلوگیری خواهد شد.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بید گل تأکید کرد: اقدامات لازم برای بازگشایی مسیر در حال انجام بوده که پس از بازگشایی مسیر، مراتب به اطلاع گردشگران خواهد رسید.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

سرپرست اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل از ممنوع شدن ورود گردشگران به کویر مرنجاب به دلیل بارش باران و لغزندگی شدید و از بین رفتن جاده تا اطلاع ثانوی خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *