ضریب اشغال 85 درصدی هتل های تبریز در عید نوروز امسال – لرد تی وی

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر این که باید تبریز را به شهر گردشگری تبدیل کنیم، گفت: تبریز 2018 فرصتی است که تبریز را به یک شهر گردشگری تبدیل کنیم

استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در روند حل مشکلات و نواقص اشاره کرد و افزود: بحث پخش موسیقی در رستوران ها نیز تحت نظارت و با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می شود و این موضوع باید طبق قانون پیگیری شود.

وی با بیان این که برای تبریز 2018 میهمان دعوت کرده ایم و باید خدمات ارائه دهیم، خاطرنشان کرد: باید نواقص را برطرف کنیم. همانگونه که در عید نوروز، گردشگران از تعطیلی سه روزه ی بازار گلایه داشتند و از روز سوم به بعد این مشکل حل شد.

«مجید خدابخش» در جلسه ی سیاست گذاری ستاد 2018 با تأکید بر این که این رویداد فرصتی برای معرفی شهر تبریز است، خاطرنشان کرد: هرچند برای تبلیغ در راستای این میزبانی اولویت با گردشگران خارجی است اما گردشگران داخلی هم باید بیایند و دیگران را هم دعوت کنند.

در شهر گردشگری باید «مکانیکی ها، پمپ بنزین ها، بانک ها و همه امکانات و سیستم ها» در ایام تعطیلی نیز فعال بوده و در خدمت میهمانان باشند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

وی به برطرف کردن نواقص و نارسایی های موجود در میزبانی تبریز 2018 اشاره کرد و افزود: نتیجه استقبال از رویداد تبریز 2018، در عید نوروز هم چنین تعطیلات تابستانی قابل ارزیابی است و طبق آمار ارائه شده، در عید نوروز سال گذشته هتل های تبریز دارای ۵۵ درصد ضریب اشغال بوده که امسال به ۸۵ درصد افزایش یافته است.

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر این که باید تبریز را به شهر گردشگری تبدیل کنیم، گفت: تبریز 2018 فرصتی است که تبریز را به یک شهر گردشگری تبدیل کنیم.

وی با بیان این که آموزش و پرورش استان می تواند در تبدیل کردن شهر تبریز به شهر گردشگری، اذهان مردم را درگیر کند، گفت: کند. اگر شهر تبریز را به شهر گردشگری بدل کنیم، در رویداد تبریز ۲۰۱۸ موفق خواهیم بود.

در شهر گردشگری پروازها بر محور تحویل هتل تنظیم می شود و «شهر گردشگر» در ایام عید تعطیل نبوده و اتفاقاً در ایام تعطیل همه ی امکانات و دستگاه ها خدمات ارائه می دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *